Vážná dopravní nehoda v Břeclavi

BŘECLAVSKO: Chodkyně byla vrtulníkem transportována do nemocnice.

Břeclav – Vážná dopravní nehoda se stala včera v 5.45 hod. v blízkosti areálu Gumotexu. Pětadvacetiletý řidič osobního vozidla Škoda Superb jel od centra po ulici Bratislavská za linkový autobusem. V době, kdy řidič autobusu začal odbočovat na ulici Mládežnickou, podjel řidič škodovky autobus vlevo a přitom přehlédl chodkyni, která přecházela. Po střetu šestačtyřicetiletá žena upadla na silnici a s těžkým zraněním byla přímo z místa nehody transportována vrtulníkem do brněnské nemocnice.

Řidič z osobního vozidla se podrobil odborné zkoušce na alkohol i testu na přítomnost drog. Oba výsledky byly negativní. Dopravní nehoda zkomplikovala také provoz, a vzhledem k tomu, že vrtulník přistával přímo na křižovatce, musela být po nezbytně nutnou dobu doprava zastavena.

V současné době probíhá vyšetřování události. Žádáme přímé svědky, kteří zatím nepodávali svědectví policistům a  viděli děj této dopravní nehody, aby se přihlásili na břeclavský dopravní inspektorát (tel. 974 632 255). Zejména se jedná o cestující z autobusu. Za ochotu předem děkujeme.

Zdroj: www.policie.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Zmizela kola z nosičů

BRNO, BŘECLAVSKO: Prohlídka historických zajímavostí města měla pro turisty hořký konec.  Jízdní kola upevněná na …