Vánoční koncert s Lenkou Novou a její čtyřicítkou

MIKULOV

Tradice vánočních koncertů v Mikulově pokračuje a na tom letošním, v pořadí již pátém, zazpívá zpěvačka LENKA NOVÁ. V rámci koncertního turné Čtyřicítka Tour 2017 vystoupí v sobotu 16. prosince od 19.30 hodin v Městské kině.

„Mikulov miluju a už se k vám moc těším,“ říká zpěvačka. Před nedávnem vydala nové album „Čtyřicítka“ a sklízí za něj velký ohlas u kritiky i posluchačů. Toto ryze autorské CD vzešlo ze spolupráce s renomovaným básníkem a textařem Michalem Horáčkem, se kterým spolupracovala již dříve na albech „Ohrožený druh“ a „Kudykam“.

Hudba Lenky Nové je směsicí šansonu, alternativního popu a částečně také folku, s krásnými texty, strhujícími instrumentálními výkony kapely a zejména charismatickou interpretací jejího altového hlasu. Doprovod tvoří významní hudebníci české jazzové scény: Matěj Benko – piáno, Lukáš Pelikán – kytara, Jan Tengler – basa a Pavel Bady Zbořil – bicí.
„Do Mikulova se zpěvačka vrací po třech letech a mnozí si ji jistě budou pamatovat z vánočního koncertu v roce 2014, kdy také v kině vystupovala společně s Ondřejem Rumlem a Františkem Segrado v koncertním recitálu Michala Horáčka Mezi námi,“ uvedla Jitka Sobotková ze společnosti Mikulovská rozvojová.

Lístky na vánoční koncert LENKA NOVÁ – ČTYŘICÍTKA TOUR 2017 můžete koupit v síti TICKETSTREAM www.ticketstream.cz a také přímo v Turistickém informačním centru Mikulov za 390 korun.
(js)

Zdroj: www.mikulov.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

BookPark – literární festival v parku

BŘECLAV  / Sady 28. října / pavilon 16. – 21.9.2021  program: pátek 16.9./18:00 undergroundový večer s Janem …