foto: hokej.cz

V srpnu opět uvidíme v Břeclavi budoucí hokejové hvězdy

BŘECLAV – Příští týden bude Břeclav opět hostit nejlepší juniorské hokejisty z celého světa. Koná se totiž Memoriál Ivana Hlinky.

Turnaj začíná v pondělí 11. srpna a skončí v sobotu 16. srpna. Osm zúčastněných týmů – Česko, Slovensko, Kanada, USA, Rusko, Švédsko, Finsko a Švýcarsko – bude opět rozděleno do dvou skupin, které budou bojovat v Břeclavi a ve slovenských Piešťanech.

Jako hokejový předkrm uvidí hokejoví fanoušci už v sobotu 9. srpna přípravný zápas našich reprezentantů s Kanadou (v 19.30). Zámořský výběr do Břeclavi tradičně přijíždí v nejsilnější možné sestavě, vždyť v minulosti si na břeclavském ledě zahrál i Sidney Crosby nebo předloni Nathan MacKinnon.

Loňský reprezentační výběr trenéra Jakuba Petra nastavil svým následovníkům laťku vysoko – získal po mnoha letech bronz na Memoriálu Ivana Hlinky a na závěr sezony dokonce stříbro na mistrovství světa. „Práce u letošního výběru je pro nás novou výzvou. Kluci z ročníku 1997 jsou také kvalitní, měli dobré výsledky. Navíc viděli, co jejich starší kolegové dokázali. Pracují příkladně, jsou šikovní a plni chuti. Věřím, že mají také velký potenciál,“ uvedl trenér Jakub Petr pro server hokej.cz

O nás Jiří Holobrádek

Jiří Holobrádek
tel.: 723 865 819 e-mail: holobradek@tydenik-breclavsko.cz

Mohlo by se vám líbít

Fosfa a.s. spustila projekt FAIR PLAY

FosfaSport Vyústěním podpory sportovních klubů z Břeclavi a okolí společností Fosfa bylo založení zastřešujícího projektu FOSFA …