Pondělí , 15 Červenec 2024
foto: frankr

ÚTERNÍ GLOSY 2.12.2014 Miroslava Macka

Prezident Zeman mluví o nenažranosti dnešních poslanců. Paměť už mu holt neslouží, což dlouhodobá konzumace alkoholu dělává: za jeho vlády stoupnul základní plat poslance ze 32.300.- Kč na 46.500.- Kč. 

Týdeník Euro přetiskl další objevený dokument, který dokazuje, že agent Bureš (Andrej Babiš) vědomě spolupracoval s StB. Jenže: cožpak existuje někdo, kdo o tom pochybuje?

Jára Franke na facebooku:
Jménem vlády Svobodné Republiky Králický Sněžník prohlašuji:
SRKS podá ČR pomocnou ruku a přijme ráda dva uprchlé Syřany. Jednoho katolíka a jednoho muslima, aby se naučili spolu žít pod jednou střechou.
Museli by si však polorozpadlé stavení sami uvést do obyvatelného stavu tak, jak to dokázala na venkově spousta našich chalupářů. Rozhodně nebudeme postupovat cestou opačnou, kdy romské rodiny dokáží za pár let ze slušného domu udělat ruinu.
Za odměnu pak mohou zvelebenou usedlost prodat a po odeznění konfliktu se i s penězi vrátit domů.

A Jakub Klíma tamtéž:
Nápad na reformu důchodů – půlka důchodu by se počítala podle toho, kolik odvádějí do důchodového systému děti dotyčných rodičů. To znamená, že bezdětní lidé by měli poloviční důchod, ale protože by ušetřili to, co jiní vydávali na děti (což není málo), tak by si to v důchodu z těchto úspor v pohodě dorovnali. Vedlo by to též rodiče k tomu, aby své děti řádně vychovávali a dohlédli na jejich vzdělávání.

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Břeclavská diskuzní štafeta s Lenkou Zlámalovou

BŘECLAV / Městská knihovna Břeclav pátek 24.9.2021 / 17:00  V Malém sále se uskuteční odložená …