Úspěchy běžců z Perné

Běžci z Perné Martina Vévodová a Pavel Hrdina se v krátkém časovém odstupu zúčastnili běhů do vrchu o Pohár ISCAREXU. BĚH NA ROZÁLKU vyhráli své kategorie oba běžci. Oba běželi trať 900 metrů. Vévodová dosáhla času 3:25 minuty, Hrdina pak 2:47 minuty. PARDUBICKÁ DEVÍTKA  se běžela na trati dlouhé 9150 metrů, Vévodová byla v cíli opět první za 33:50 o dvě minuty před další běžkyní, Hrdina skončil na třetím místě za 28:45 minuty.Na šestikilometrové trati se běžel BĚH NA JAVOROV. Vévodová byla opět první za 22:23 minut, Hrdina druhý za 18:57 minut. Čtvrtým během byl MEMORIÁL A. ŠTĚPÁNKA, trať měřila 7500 metrů pro muže a zde vyhrál Hrdina za 24:36, ženy běžely 2000 metrů a čtyřlístek vítězství završila Vévodová časem 6:35 minut.

70 let volejbalu na Lokomotivě si připomněly také žákyně z osmi klubů Jižní Moravy

BŘECLAV V sobotu 13. 4. 2024 se uskutečnil k příležitosti oslav sedmdesátého výročí vzniku volejbalového …