Události ve zkratce

BŘECLAV  – Při jedné z večerních kontrol centra si hlídka všimla jednoho, co si dovoloval na svou milou. Nebyl si tak úplně jistý, jakou roli hraje v údajném těhotenství své frajerky. Zda je autor, či náhradník. Muž se sice na chvíli zklidnil, ale záhy pokračoval v dalším fyzickém napadání. Strážníci muže zpacifikovali, ale to se zas nelíbilo nastávající matce, která se jala montovat do úkonů hlídky. Ovšem telenovela měla ještě další díl. Druhý den byla žena přistižena v parku ve společnosti tvrdého alkoholu. Do správního řízení půjdou oba.

Alkohol byl příčinou i dalších událostí. Svou jízdou v protisměru na sebe upozornil řidič motorového vozidla. Hlídkou byl zastaven a dechově zkontrolován. Výsledek? Přes jedno promile. Byl předán policistům ČR.

Dalšími úlovky byli tři cyklisté „artisti“. Zde už bylo skóre podstatně vyšší. Jeden a půl promile, dvě promile plus pokus o útěk a „hrubo“ přes tři promile.

Díky místní i osobní znalosti také nalezli dvě osoby, po kterých pátrala PČR a před jedním z OD odchytli bandu „prodavačů“ i s jejich zaručeně pochybným zbožím.

Také bylo třeba pomoci třem seniorům. Jednoho si hlídka všimla v ulici Národních hrdinů zrovna ve chvíli, kdy zavrávoral a upadl tak nešťastně, že si způsobil zranění hlavy. Druhý si strážníky přivolal s.o.s. hodinkami. Donutilo ho k tomu náhlé zhoršení zdravotního stavu. Třetí si doma způsobil zranění pádem. Strážníci jim zajistili první pomoc a přivolali záchranku.

No a říká se, že jak si kdo ustele, tak si i lehne. Nocležníka, který se rozhodl přenocovat v houpačce na terminálu IDS, zima rozhodně nepřekvapila…

Zdroj: www.mpbv.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Fosfa a.s. spustila projekt FAIR PLAY

FosfaSport Vyústěním podpory sportovních klubů z Břeclavi a okolí společností Fosfa bylo založení zastřešujícího projektu FOSFA …