Týden hokeje proběhl opět na zimním stadionu v Břeclavi

Jana Vališová

 Třicet dva dětí, takový byl počet těch, které přišly v doprovodu se svými rodiči v sobotu 26. ledna na zimní stadion „ICE BORS Aréna“ do Břeclavi v rámci akce Pojď hrát hokej“. „Je to krásné číslo a z toho počítáme, že zhruba dvacet dětí je úplně nových a dnes přišli poprvé, “ řekl trenér Filip Hrbatý.

 Po registraci děti obdržely dárky. Určitě největší radost jim udělal dres Českého Hokeje s nových logem. Poté byla pro ně a jejich rodiče připravená ve V.I.P. místnosti stadionu prezentace o mládežnickém hokeji, aby se všichni dozvěděli vše potřebné o tomto sportu, potažmo klubu.

 Tou dobou už na ledě probíhal ukázkový trénink jejich starších kamarádů, kteří nově příchozím dětem ukázali, jak moc mají hokej rádi a co všechno se za dva roky naučili. Pak už brusle nazuli i nový nedočkavci a vydali se vstříc novému dobrodružství plnému her a zábavy na ledě.

 „Z dnešního dne mám opět velkou radost. Někteří rodiče se po skončení informovali na tréninky přípravky. Zajímalo je, kdy a jak na ně můžou docházet. Takže to vypadá, že spousta dětí začne chodit. Také jsem přijel z jedné vesnice klučina s americkým jménem. Bylo by fajn, kdyby s takovým jménem hrál za klub HC Lvi Břeclav,“ uzavřel toto zimní dopoledne trenér Filip Hrbatý.

 Další fotografie si můžete prohlédnout na následujícím odkazu:

https://www.zonerama.com/Michal-Martincik/Album/5057903

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

MALÉHrY – Zápisky z cest

BŘECLAV / Obřadní síň židovského hřbitova Břeclav neděle 26.5.2024/ 17:00  MALÉHrY – Zápisky z cest My …