Týden hokeje opět na břeclavském zimním stadionu ICE BORS Arena

Milan Zoubek

 Přijďte tuto sobotu 27.1.2018 od 10:00 na zimní stadion v Břeclavi na akci „Týden hokeje“

V sobotu 27.1. 2018 od 10:00 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou HC Lvi Břeclav z.s. ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na zimním stadionu v Břeclavi akci v rámci „Týdne hokeje“. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na Filipa Hrbatého tel: 777 081 589 s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

 „Týden hokeje“ je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

 Pro účastníky „Týdne hokeje“ je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu „Pojď hrát hokej“ a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. s. (ČSLH), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde  ( nahttps://www.pojdhrathokej.cz/page/default/e8316fce-8c4f-4b4c-a766-fb3936cd9046 )

 Akce „Týden hokeje“ se v rámci projektu „Pojď hrát hokej koná“ potřetí po celé České republice a celkově už počtvrté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem téměř 11 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

 Videopozvánku na „Týden hokeje“ najdete zde: https://youtu.be/BnLxXmlMGx0

 

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Nákup, hledaný a jízda

BŘECLAV (11.6.2024) – Po delší odmlce něco krátkého. Strážníky požádala o pomoc žena, které byly …