il.foto

Tvrdonice hostily mladé judisty

TVRDONICE (jc, vk) – Oddíl juda Sokola Tvrdonice uspořádal I. ročník Rekma cupu v judu, kterého se zúčastnila jak mláďata tak i mladší žáci.

Startovalo zde 124 závodníků z 16 oddílů nejen z České republiky ale i ze Slovenska. Z domácích judistů první místo vybojovali Štěpán Darmovzal, Karolína Bartošová, Bronislav Samson a mladší žák Jan Petrjánoš. Na druhých místech skončili Natalie Rolincová, Pavel Uher, Milan Výběra a mladší žák Adam Tuček. Nepopulární čtvrté místo pak získal Čeněk Dědič.

Novou sezonu ve Tvrdonicích zahájili také nejmladší judisté Soukromé školy bojových sportů Břeclav, kteří byli na tomto turnaji nejpočetně+ji zastoupeným oddílem (23 závodníků). Na medailové posty se dokázalo probojovat celkem 18 mladých bojovníků. Zlaté medaile vybojovali Ema Helešicová, Richard Březovič, Lukáš Plodek, Alexandr Dvořáček a Roman Martinka. Stříbrné medaile si odvezli Natálie Štvrtecká, Radek Darmovzal a Lukáš Uher. Bronzové medaile získali Simona Škodová, Erika Škodová, Barbora Casková, Ondřej Březovič, Jakub Šlichta, Martin Kopeček, Tomáš Hanáček, Marek Peterka, Tomáš Peterka a Vít Elsner. Čtvrtá a pátá místa obsadili Zuzana Bernátová, Matthias Mádle, Libor Kadlíček, Teodor Žďárský a Michal Kováčik.

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Mládež – výsledkové tabulky soutěží 2023-2024

HOKEJ Mládež – výsledkové tabulky soutěží 2023-2024 REGIONÁLNÍ LIGA JUNIORŮ 2023/24 SK. 9-10 Název týmuZápasySkóreBody1SK …