Tři nehody na jednom místě

BŘECLAVSKO: Řidiči byli převezeni do nemocnice.

Starovičky –  Včera ráno jsme přijali oznámení, že nedaleko od obce Starovičky srazila řidička osobního vozidla Ford Fiesta srnu. K události došlo na silnici II/425 vedoucí od Břeclavi na Hustopeče. Vzhledem k tomu, že vozidlo bylo poškozené, zůstalo stát v jízdním pruhu. Než stihla řidička umístit výstražný trojúhelník, protože ford tvořil překážku v silničním provozu, narazil do zadní části vozidla řidič s osobním autem Opel Astra.

Vozidla byla pouze poškozená, a tak se řidiči dohodli, že spolu sepíší záznam o dopravní nehodě. Ovšem za několik minut se v daném úseku střetla další dvě projíždějící auta. Řidič jedoucí od Břeclavi chtěl havarovaným vozidlům vyhnout a přejel do protisměru. Se svým osobním autem VW Golf přitom čelně narazil do vozidla Toyota Scion, které řídila žena. Po nárazu byl devětačtyřicetiletý řidič i dvaačtyřicetiletá řidička převezeni se zraněním do nemocnice.

Silnice po uvedené dopravní nehodě byla uzavřena a hlídky prováděly odklon přes Velké Pavlovice. Následně se podařilo zprůjezdnit jeden jízdní pruh, a provoz policisté řídili kyvadlově. Komunikace byla zcela zprůjezdněna v 8.45 hod. Na závěr zbývá dodat, že provedené dechové zkoušky vyloučily u všech účastníků alkohol.

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Tisíce motorkářů míří na jižní Moravu v rámci Super Rally 2024

KRAJ: Policisté budou dohlížet na dopravu i veřejný pořádek.  Jihomoravští policisté se chystají na opatření …