Třetí vítězství v řadě! Kapitán Marek Ivan dirigoval výhru nad Bobry

BŘECLAV / HC LVI Břeclav – HC Bobři Valašské Meziříčí 4:1 (2:0, 1:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 13. Červenka (Vachutka, Ivan), 16. Červenka (Ivan, Vachutka), 34. Flora (Ivan, Běhal), 56. Vachutka (Miklík, Ivan) – 31. Studený (Mir.Varga, Tomek)

Vyloučení: 4:3, bez využití

Posledních pět vzájemných zápasů nedokázali hokejisté Břeclavi najít recept na Valašské Meziříčí. Až ve středu večer. Už v první třetině dal vítězství základ dvěma brankami Martin Červenka a posílil tak sebevědomí spoluhráčů. V polovině zápasu sice Studený snížil, ale Pavel Flora vlil brzy svou šestou trefou v sezoně Lvům opět klid na hokejky. Vítězství Břeclavanů pojistil v závěru utkání ještě Daniel Vachutka. Na všechny čtyři branky nahrál Marek Ivan. A to ještě v poslední minutě Roman Průdek neproměnil trestné střílení. Břeclav si tak dokráčela k pohodlnému vítězství 4:1 a poskočila na devátou příčku, jen bod za Nový Jičín. V sobotu jedou Břeclavští na led rozjetých Moravských Budějovic.