Dnes: Světoznámý maďarský revival KISS Forever Band v Břeclavi

BŘECLAV / Areál Na vodě – ul. Říční / Stará Břeclav

pátek 19. 7. 2019 od 20 hodin

V Břeclavi propukne to pravé rockové šílenství!

Oblíbení, nehynoucí a nezničitelní „KISSáci“ mají pochopitelně svůj světový tribute band!

Na svém turné si zde KISS forever band udělá zastávku se show plnou nesmrtelných hitů, pyroefektů a nadupaného zvuku.

Kapela byla založena renomovanými maďarskými hudebníky v roce 1995. Po třech letech přišel první zahraniční koncert, na kterém se kapela poprvé objevila s bubeníkem KISS Ericem Singerem. Podle jeho názoru je KISS Forever Band s ohledem na jejich zvuk i vzhled nejlepší autentickou kapelou, se kterou spolupracoval.

V následujících 12ti letech kapela vystoupila na více než 1000 koncertech ve 27 různých zemích světa. Fanoušci KISS mohli slyšet a vidět jejich originální show ve Švýcarsku, Německu, Rakousku, Anglii, Nizozemsku, Belgii, Itálii, Španělsku, Portugalsku, Švédsku, Finsku, Rusku, Izraeli a mnoha dalších zemích.

Pak přišel zlomový rok 2012, kdy se KFB utkali s více než 200 KISS tribute kapelami z celého světa. Fanoušci a původní členové KISS si vybrali maďarské hudebníky mezi první čtyřku. Jako jediná kapela v Evropě získala ocenění No. 1 European KISS tribute band. Při oslavě 20ti let na scéně s nimi vystupovali i bývalí kytaristi z KISS.

Jejich skvělá a nenapodobitelná metalová show již skoro neuvěřitelných 25 let oživuje a podporuje živoucí legendu KISS na mnoha koncertních a festivalových pódiích celého světa. Repertoár kapely pokrývá celé dílo KISS od roku 1973 až do současnosti. Přes 80 písní od největších hitů, skladeb ze sólových alb členů až po skladby, které KISS na pódiích živě nikdy nehráli.

A úplně nejlepší na tom všem je, že bubeník KFB je Čech! Jmenuje se Radek Šikl a na břeclavský koncert Vás zve typicky po KISSácku: „Vážně, budete se bavit, uvidíte hodně dobře ušitý kostýmy s typickýma botama na ultra vysokých podrážkách, klasický KISS make up, dobře vyvedený kopie nástrojů, uslyšíte hity jako Detroit Rock City, Lick It Up, Deuce, třeba i Heaven’s on Fire, určitě taky I Was Made For Loving You, Beth a další. Dojde na sólové výstupy kytary a bicích, plivání krve i ohně, pyro efekty… No a některé holky navíc i otěhotní… “

Předskokanem bude jihomoravský metal band
SECOND END
(www.secondend.com)

Rozsáhlé parkoviště je vyhrazeno přímo u areálu.

cena v předprodeji 250,- Kč ( 10,- EUR) / na místě 300,- Kč ( 12,- EUR)

PŘEDPRODEJ

Břeclav – antikvariát Ivo Kuba (u městského parku) / GrilBar Na Valtické / hostinec Na Obecní / hotel Rose

Hodonín – Orel music, Národní tř. 95

Lanžhot – Kacabar, Břeclavská 29

Lednice – Penzion Myslivna Lednice (u nádraží)

Podivín – Restaurace Sport, U Stadionu 788

Holíč (SK) – Pivovar Wywar, Bratislavská 20

Zveřejnil(a) sound-worx dne Neděle 28. dubna 2019

Zdroj a více najdete na: www.kiss4ever.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Lucie Myslivečková – Krasocákance

BŘECLAV / Městské muzeum a galerie / Lichtenštejnský dům 19. 7. – 8. 9.2024 / …