Stříbrné medaile z republikového minivolejbalu

BRNO

Úžasného výsledku dosáhli naši kluci na republikovém finále barevného minivolejbalu, které se o víkendu 17. – 18. 9. konalo v Brně. V konkurenci družstev z celé republiky obstáli naši modří kluci na výbornou a skončili těsně pod nejvyšším stupínkem. Po výborných zápasech v obou dnech si vylepšili loňský výsledek a z Brna si zaslouženě odvezli stříbrné medaile.

V ktegorii modrých děvčat jsme po prvním dni byli plni očekávání, protože všechny sobotní zápasy naše holky vyhráli a postoupily tak do skupiny nejlepších sedmi týmů z celé republiky. V nedělních zápasech ale na nich už byla vidět únava a soupeřky byly vetšinou už nad jejich síly. I tak je ale šesté místo v republice skvělý výsledek.

V kategoriích mladších dětí jsme měli zastoupení dalších pěti týmů, ale žádnému z nich už se mezi silnou konkurencí nepodařilo dosáhnout na nejvyšší příčky. Naději nám ale dává fakt, že všechny naše děti mají ve srovnání s některými týmy krásnou volejbalovou techniku a čas jejich prosazení tak určitě ještě přijde.;-)

Modří kluci: Dan Fabikovič, Ríša Struška, Tom Wozar a Toník Klimeš

Modré holky: Sára Wozarová, Darča Tesařová, Naty Dvořáková a Terka Myslíková

Zdroj: www.volejbalbreclav.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Poplatky zaplatí Břeclavané pohodlně již v druhém platebním kiosku

BŘECLAV Už druhý platební kiosek slouží na Městském úřadě Břeclav. Lidé mohou jeho prostřednictvím pohodlně …