foto:pozary.cz

Střet linkového autobusu s osobním automobilem

Hodonín – V pondělí ve 14:40 hodin se na silnici č. I/55 na křižovatce u Rohatce odehrál střet osobního vozidla s linkovým autobusem. Řidič linkového autobusu jel od Hodonína a v křižovatce měl v úmyslu odbočit vlevo směrem na Rohatec-Kolonii. Při tomto ale nedal přednost v jízdě protijedoucímu osobnímu motorovému vozidlu Range Rover.

Řidička osobního vozidla již na vzniklou situaci nestihla zareagovat a s vozidlem narazila do pravého boku autobusu. Po nárazu autobus ještě narazil do osobního vozidla Ford Fusion, které stálo v křižovatce a jeho řidič čekal na odbočení na hlavní silnici. V autobuse, kromě řidiče, který se zranil lehce, cestovaly jen dvě cestující a ty vyvázly z nehody bez zranění. V osobním vozidle cestovaly tři dospělé osoby a jedno nezletilé dítě.

Všechny osoby z osobního vozidla utrpěly zranění. Pro nezletilé dítě na místo nehody přiletěl vrtulník a transportoval jej do brněnské nemocnice. Dechové zkoušky provedené se všemi zúčastněnými řidiči byly s negativním výsledkem. Celková škoda byla vyčíslena na více jak 200 tisíc korun. Dopravní nehoda zůstává v řešení dopravních policistů. Na místě zasahovali také hasiči z Hodonína. Ty provedli zajištění místa nehody, sanaci vozovky a protipožární opatření.

zdroj: pozary.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Péčko

BŘECLAV (11.4.2024) – Podivný patron právě překročil práh prodejny. Pomalu procházel podél pultů plných prvotřídních …