Pondělí , 15 Červenec 2024

Straky v hodonínském nákupním centru. Hledáme osoby z fotografií.

Hodonín – Vzhledem k tomu, že do hodonínského nákupního centra jezdí i mnoho lidí z Břeclavska, zveřejňujeme  žádost o pomoc při pátrání  lapcích vyskytujících se v nákupních střediscích. A dejte na peněženky pozor,  jsou přelétaví, takže se mohou objevit i v Břeclavi.

Hodonínští policisté vyšetřují případ pokusu krádeže peněženky, který se v nedávné době odehrál v pasáži nákupního centra Cukrovar v Hodoníně. Zatím neznámý pachatel tam využil nepozornosti prodavačky a ze skříňky se pokusil odcizit peněženku s finanční hotovostí. Díky pozornosti náhodného kolemjdoucího se mu to v konečném důsledku nepodařilo a pachatel bez peněženky utekl. Policistům se však doposud nepodařilo zloděje vypátrat. K případu jsme později získali fotografie možných osob, které by k případu a pachateli mohly poskytnout důležité informace a policistům pomoci s hledáním pachatele. Pokud osoby na přiložených fotografiích poznáváte, pomozte nám je ztotožnit a objasnit případ krádeže. Své poznatky můžete telefonovat hodonínským policistům na číslo 974 633 470.

por. Bc. Petr Zámečník, 2. 10. 2014

lapci2 lapci1

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Stříleli na značky, postřelili procházejícího muže

LEDNICE: Kriminalisté oba muže obvinili.  Případ těžkého zranění devětadvacetiletého muže v Lednici šetří břeclavští kriminalisté. Mladý …