Špatný víkend fotbalistů MSK Břeclav

BŘECLAV (juh) – Fotbalisté obou týmů dospělých MSK Břeclav hrály o prodlouženém víkendu na domácím trávníku, na body však nedosáhl ani jeden z nich.

MSK BŘECLAV – UNIČOV 1:4 (0:3). O vítězi třetiligového duelu bylo rozhodnuto už po první půli. Domácí branku Uničova neohrozili, zato hosté vstřelili z pěti akcí tři branky a bylo vymalováno. O poločase udělal trnér Bečka několik změn v sestavě. Na hrot útoku posunul zkušeného stopera Dvořáka a ten se mu odvděčil brankou. Jenže hosté nepřipustili žádné komplikace a brzy na to potvrdili tříbodový zisk čtvrtou brankou.

MSK: Prokop – Dobšíček (73. Jurčík), Dvořák, Zezula, Košut – Hloch, Simandl, Paděra, Sycha – Pospiš (46. Carvalho), Fojtík (46. Horváth).

MSK BŘECLAV B – MORAVAN LEDNICE 1:2 (1:1) . Ani břeclavská rezerva, byť posílená o několik hráčů z A-týmu, na body nedosáhla. V utkání I. A třídy se už v 11. minutě ujali vedení hosté zásluhou Holešínského. Po půlhodině hry vyrovnal Jurčík a dlouho se zdálo,že utkání skončí dělbou bodů. Jenže v 88. minutě využil drobného zaváhání obrany Břeclavi Janulík a hosté se mohli radovat z vítězství.

Ani třetiligový brankář Lukáš Prokop nezabránil porážce rezervy MSK s Lednicí. Na snímku likviduje šanci Jiřího Sirotky, vše sleduje Ondřej Pohanka (číslo 13). Foto: Jaroslav Kicl

O nás Jiří Holobrádek

Jiří Holobrádek
tel.: 723 865 819 e-mail: holobradek@tydenik-breclavsko.cz

Úžasné setkání volejbalových generací Lokomotivy

BŘECLAV Volejbalistky oslavily 70 let od založení oddílu Lokomotivy Břeclav turnajem a vzpomínkami na radostné …