Špacír vyhrál v Nemojanech

NEMOJANY – /Lk/ – Bežci využili příležitosti k závodění v přespolních bězích v Nemojanech a slovenském Svatém Júru. V Nemojanech se běžela tradiční Nemojanská devítka a v kategorii nad 60 let byl nejúspěšnější Ladislav Špacír z Lokomotivy Břeclav, který vyhrál mezi 67 běžci v čase 41:32 minut. –

SVATÝ JÚR – Zde se konal další ročník běhu Júrským parkem na trati 9,9 km za účasti 245 běžců. Běželo se v několika věkových kategoriích. MUŽI nad 40 let: 9. Martin Růžička (Mikulov) 41:25, MUŽI 50 let: 8. Milan Machač (Břeclav) 40:57, 15. Milan Orth (Břeclav) 51:29, MUŽI 60 let: 2. Pavel Kubíček (Relax Dobré Pole) 50:28, 5. Vladimír Novák (Ladan Moravská Nová Ves) 56:27. MUŽI nad 65 let 5.František Foretník (Krumvíř) 56:30. MUŽI nad 70 let (trať 6,6 km): 2. František Kubíček (Relax Dobré Pole) 32:05, 5.František Kovařík (Břeclav) 34:17.

Ženy Fosfa Lokomotiva Břeclav se umístily na třetím místě 2. ligy ročníku 2023/24

VOLEJBAL V říjnu 2023 na začátku nového soutěžního ročníku byl nováček 2. ligy žen, tým …