Souhrn výsledků HC Lvi Břeclav z.s. mládež – za období od 8. do 17.9.

Milan Zoubek

 Jak vidíte, našim mladým hokejistům začínají první mistrovské zápasy. Kolektivy se musí po prázdninách sehrát, neboť hráčské kategorie jsou zde dvouročníkové a tak dochází k odchodům starších hráčů, tedy i zkušenějších, do vyšší kategorie a mladší v kategorii získávají starší hráče ale z nižší, tedy mladší, kategorie než jsou sami. Proto v prvních mistrovské zápasech se hráči teprve dávají postupně dohromady

 Ml. žáci:

Ml. žáci prozatím nepoznali v prvních zápasech smutek po prohraném utkání. Tato kategorie bude letos i doplňovat kluky v žácích starších, tak většinu tíhy na svých bedrech ponesou hráči, kteří hru na velkém hřišti okusili poprvé až v loňské sezoně. Nicméně bojovností tento tým vyniká již nyní. První domácí zápas byla aktivnější lvíčata, která se střelecky začala prosazovat až v závěrečné části. Zápas mohla určitě rozhodnout ve svůj prospěch již dříve. V Kroměříži se odehrálo vyrovnané utkání a domů se jelo s asi spravedlivou remízou.

8.9.  HC Lvi Břeclav : HC Brumov – Bylnice         4:2 ( 1:0, 0:1, 3:1)

16.9. HK Kroměříž B : HC Lvi Břeclav                  2:2

 St. žáci:

 St. žáky zatím pronásleduje vysoká nemocnost a také odchod loňských lídrů od vyšší kategorie. První utkání byli nuceni odehrát pouze s deseti hráči, z nichž hned tři patří ještě do kategorie ml. žáků. Přesto byli po celé utkání hostům z Brumova – Bylnice vyrovnaným soupeřem. Zápas rozhodlo pouze neproměňování šancí, kterých si oba týmy vytvořili zhruba stejný počet.  Ve svém druhém zápase s EHC Lions jsme na soupeře neměli. Tento celek je výběrem slovenských a rakouských hráčů a zatím své soupeře přehrává rozdílem třídy.

8.9.  HC Lvi Břeclav : HC Brumov –  Bylnice         1:5 ( 0:3, 1:1, 0:1)

16.9.  EHC Lions : HC Lvi Břeclav                         18:3

 Ml. dorost:

 Ml. dorost hned v prvním zápase tvrdě narazil. Také tento tým postihlo mnoho odchodů, když několik hráčů zamířilo hrát extraligové soutěže.  Olomouc, která v loňské sezoně sestoupila ukázala, že chce do extraligy zpět. výsledek zápasu je možná až příliš krutý, nicméně převaha domácích byla jednoznačná. Další víkend čekalo dorostence dvojkolo, ve kterém byli již maximálně úspěšní. Nejprve si po dobře odehrané první a třetí části poradili s Brumovem – Bylnicí. Pouze druhá třetina byla z naší strany plná chyb a před závěrem zápasu asi bylo potřeba ostřejších slov trenéra. V neděli ve Znojmě se nám opět povedla první část hry. poté již byla hra neurovnaná, jak ze strany domácích Orlů tak našich Lvů. Body ovšem za povedenou první třetinu putovaly do Břeclavi.

 9.9. HC Olomouc : HC Lvi Břeclav                      25:1

16.9. HC Lvi Břeclav : HC Brumov – Bylnice         10:4 ( 3:0, 2:3, 5:1)

17.9. HC Orli Znojmo : HC Lvi Břeclav                   1:4 ( 0:3, 1:1, 0:0)

 

 Pozvání na domácí akce v tomto týdnu

 Sobota 23.9. od   9:45 do 12:00 „Pojď hrát hokej“ – představení ledního hokeje dětem od 4 do 8 let a jejich rodičům.

.           od 12:15 mistrovské utkání ml. žáků od 14:15 st. žáků s SHKm Hodonín

 Neděle 24.9. od 12:45 minihokejový turnaj 4. tříd soupeři Lvíčat jsou Kometa Brno a SHKm Hodonín.

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Hokej je stále nejdražším masově populárním sportem:

Zdroje info: Týmuj, Aspen Příspěvek od: Radek Štěpán  Sport pro mnohé z nás znamená mnohem …