Sobotní zápas proti Brumovu – možnost sledování přímého přenosu

V sobotu 10.10.  se Lvi na domácím ledě v 5. kole Krajské ligy utkají s týmem Brumova-Bylnice. Tribuny zůstanou zavřeny, i přes to bude možnost zápas živě sledovat.

Vzhledem ke všem opatřením, zůstane Zimní stadion FOSFA Aréna v Břeclavi pro veřejnost uzavřen i v době sobotního zápasu, kdy se proti břeclavským Lvům postaví tým z Brumova-Bylnice.

Kde je možno zápas sledovat ? Zápas proti Brumovu začne v 17:00 hod.. na ledu FOSFA Arena v Břeclavi  a průběžné výsledky zápasu budou,  jako vždy, na onlajnechhttps://www.onlajny.com/match/…

Dále pak bude možnost sledovat přímý přenos (přes webkameru) ve Sportbaru U Zlomené Brusle, který je přímo na Zimním stadionu.

Dle nařízení bude však kapacita omezena na počet míst k sezení, kterých je zhruba 30.

Tým Brumov-Bylnice nastoupí již třetí sezónu po tříleté odmlce v Krajské lize. Nejvzdálenějšímu soupeři břeclavských hokejistů se v posledních letech příliš nedaří. Ani v minulé sezóně zdaleka nedosáhl na vyřazovací boje play-off, kdy s 22 body obsadil předposlední, 13. příčku. Nyní se Brumov nachází na 9. místě tabulky, když v posledním zápase podlehl s Boskovicemi 5:6 v prodloužení.

Vzájemně zápasy sezony 2019/2020

1. ZÁPAS –VENKU – 3.11.2019

Zápas začal střelecky aktivně, kdy do prvních deseti minut padly 4 branky a skóre bylo 2:2. Ve druhé třetině byli domácí malinko úspěšnější a vytvořili si jednobrankový náskok 4:3 . Až chvíli před koncem zvládli Lvi srovnat na 4:4 a následovalo prodloužení, v tom branka nepadla a tak o vítězi zápasu musely rozhodnout až samostatné nájezdy. V těch byli více úspěšnější domácítakže Lvi brali 1 bod za prohru 4:5 SN

1. ZÁPAS –DOMA – 18.1.2020

Zápas začal vyrovnaně a po 20-ti minutách byl nerozhodný stav 1:1. Ve druhé třetině plné oslabení zvládli Lvi vydřít těsný náskok 2:1. A ve třetí třetině dalšími třemi góly potvrdili své vítězství 5:1, které bylo pro tým Lvů už 4. v řadě na domácím ledě.

Lvi se ve svém posledním zápase Krajské ligy vydali na led Štiky Rosice. Kupodivu se, tou dobou prvnímu týmu tabulky, nepodařilo na domácí vyzrát V oslabené sestavě podlehli na ledě posledních Rosic a Rosice si mohly připsat první body nové sezóny. Věříme, že i když tak blízko, tak fanoušci Lvů budou na „dálku“ jistě podporovat své hráče  proti Brumov-Bylnici tak i v šestém kole, které odehrají břeclavští Lvi na stadionu Václava Nedomanského v Hodoníně a to v sobotu 17.10.2020 17:00 proti SHKM Hodonín.