Smrt Zajdy Munroa a Clubu No. 292

MIKULOV

V neděli 5. 2. se můžete do Clubu No. 292 přijít zaposlouchat do příběhu Smrt Zajdy Munroa, který napsal australský hudebník a spisovatel Nick Cave.

Cyklus scénického čtení LiStOVáNí pokračuje v Mikulově také v únoru.  Představení je určeno pro věkovou kategorii 18+.

„Chlívák, cesťák a mrtvý muž Zajda Munro je proklet a odsouzen k odchodu z pozemského světa hned v první větě románu. Ne že by si v životě nestačil užít. Fantazie tohoto velkohubého, samolibého a uhrančivého dandyho je mírně omezená: představit si umí jedině vagínu, a hned nato si tiskne dlaň do rozkroku, aby si ulevil. Ženy hodnotí a svléká pohledem jako neúnavný rentgen a s většinou z nich je hotov si okamžitě na jakémkoli místě užít. Už jen to vypadá jako jeho hlavní neřest, ale kromě toho ještě žvaní, pije, kouří, řídí jako magor a občas si rád šlehne. Takový je život hlavního hrdiny Zajdy, obchodního cestujícího s kosmetickými přípravky v Brightonu a okolí, mistra ve svém oboru,“ přibližuje obsah děje knihy projekt LiStOVáNí.

V představení uvidíte Gustava Haška, Věru Hollou, Pavla Oubrama. Vstupné je 100 Kč a rezervaci si můžete udělat na tel. čísle: 725 807 525.
Jitka Sobotková

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Aleš Černý – NA PODLUŽÍ

BŘECLAV / Synagoga Břeclav 9. 2 – 17.3. 2024 / vernisáž 8. 2. v 17 …