Slavnostní předpremiéra filmu Marie Terezie

VALTICE / Zámek Valtice

Česká televize srdečně zve na slavnostní premiéru první části koprodukční minisérie hollywoodského režiséra Roberta Dornhelma „Marie Terezie“, která se za účasti herců a tvůrců uskuteční v pondělí 4. prosince od 17.00 hodin v jízdárně Státního zámku Valtice. Valtický barokní zámek sehrál významnou roli při natáčení tohoto historického snímku. Přijďte se podívat na film, který ukáže lásku i intriky na dvoře jedné z nejvýznamnějších žen evropské historie. Hollywoodský režisér Robert Dornhelm obsadil do hlavních rolí rakouskou herečku Marii Louisu Stockinger a českého herce Vojtěcha Kotka. Ten také společně s herečkami Zuzanou Stivínovou, Zuzanou Mauréry, Táňou Pauhofovou, režisérem Robertem Dornhelmem, scenáristkou Mirkou Zlatníkovou a kreativním producentem Janem Maxou doprovodí projekci ve valtické jízdárně.
Vstup na akci je zdarma.

V jízdárně bude zajištěna hlídaná šatna pro odložení bund a kabátů, občerstvení nebude k dispozici. Délka filmu je jedna hodina. Jízdárna bude otevřena od 16:30.

Více informací na tomto odkazu:
https://www.zamek-valtice.cz/cs/akce/30765-marie-terezie-se-vraci-do-valtic-slavnostni-predpremiera-filmu-v-jizdarne-zamku-valtice

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Parýžfest / Verona, Jakub Děkan, Ready Kirken,…

HLOHOVEC / areál kulturního domu a okolí – Dolní konec 29 sobota 25. 5. 2024 …