foto: www.pivovarbreclav.eu

Slavnosti břeclavského piva doplní také prohlídky pivovaru

BŘECLAV  – V sobotu 10. května bude louka pod zámkem v Břeclavi patřit Slavnostem břeclavského piva. Akci pořádá zdejší Zámecký pivovar. Návštěvníci si budou moci kromě ochutnávek piva místní pivovar také prohlédnout. V průběhu celého dne jsou připraveny exkurze pro veřejnost.

Chybět nebude ani hudba. Na jednom pódiu a v jeden den budou mít diváci možnost vidět populární slovenské kapely NO NAME (v 17.00) a HORKÝŽE SLÍŽE (20.45), které doplní čeští DĚDA MLÁDEK ILLEGAL BAND (19.00), ARGEMA (13.40) a také zdejší patriot JIRKA ZONYGA s kapelou Větry z Jihu (15.00) a břeclavští FALDATORES (13.00).  Doplní je i další vystupující.
„Když jsme festival vymýšleli, drželi jsme se myšlenky udělat akci pro celou rodinu. Proto kromě hudebního programu najdou diváci v areálu pivovaru zónu s atrakcemi pro děti včetně pohádkové cesty prostorami starého pivovaru, dospělí si naopak mohou projít výrobními prostory. Nachystány budou i soutěže se siláckou tematikou a mnoho dalšího. Festival jsme nazvali Slavnosti břeclavského piva, a proto budeme chtít, aby se u nás 10. května cítil slavnostně každý návštěvník,“ uvedl Jan Svoboda, člen správní rady břeclavského pivovaru.

O nás Jiří Holobrádek

Jiří Holobrádek
tel.: 723 865 819 e-mail: holobradek@tydenik-breclavsko.cz

Mohlo by se vám líbít

Peníze z účtů rychle zmizí

BRNO VENKOV, BŘECLAVSKO: Senior z Brněnska přišel během dvou týdnů o více než milión.  Dvoutýdenní …