Silvestrovská noc z pohledu policistů

ŘECLAVSKO: Alkohol vyvolával vzájemné potyčky.

  • Břeclavští policisté po jednadvacáté hodině vyjížděli do Valtic k řešení fyzického napadení. Osmnáctiletý mladík slovně urážel svou matku a dále jejího kamaráda. Toho odstrčil a muž se uhodil hlavou o zeď. Incident šetříme jako přestupek proti občanskému soužití.
  • Před třiadvacátou hodinou vznikl další incident, tentokrát v jedné z břeclavských hospod. Třicetiletý muž fyzicky napadl svoji přítelkyni, které měl dát dvě facky a shodil ji na zem, kde se zranila o sklenice. I tato událost je prověřována jako přestupek proti občanskému soužití.
  • Hodinu po silvestrovské půlnoci vyjížděli břeclavští policisté k oznámení o vyhrožování sebevraždou. Osmnáctiletý mladík, který měl užít drogy, byl ve špatném psychickém stavu a vyhrožoval, že si ublíží. Po zákroku policistů a zhodnocení jeho stavu lékařem byl převezen do psychiatrické léčebny.
  • Ve tři hodiny ráno jsme přijali oznámení o havárii osobního vozidla mezi obcemi obce Perná a Horní Věstonice. Jednačtyřicetiletý řidič na namrzlé vozovce nezvládl řízení svého vozidla a havaroval. Událost se obešla bez zranění a dechová zkouška také vyloučila, že by řidič pil alkohol.
  • O půl páté ráno prověřovali policisté oznámení o fyzickém napadení v obci Boleradice. V areálu vinný sklepů došlo k napadení přítomné ženy od neznámého muže. Policisté událost na místě prověřili, ztotožnili zúčastněné osoby a případ dále prověřují jako přestupek proti občanskému soužití.

 

Zdroj: www.policie.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Třikrát do černého

BŘECLAVSKO: Alkohol, drogy a zákaz řízení. To je víkendová bilance hustopečských policistů.  O tomto víkendu …