Řidič kamiónu ujel

BŘECLAVSKO: Na nabourané škodovce je škoda za šedesát tisíc korun.

Břeclavští dopravní policisté hledají svědky dopravní nehody, která se stala v pátek 12. listopadu před patnáctou hodinou ve Velkých Němčicích poblíž mostu č. 381-007. Řidič osobního automobilu Škoda jedoucí ve směru do centra obce nedodržel bezpečnostní vzdálenost od jízdní soupravy převážející dřevo jedoucí před ním a v okamžiku, kdy řidič této soupravy začal intenzivněji brzdit, nebyl schopen již včas zareagovat a přední částí vozidla narazil do zadní části návěsu. Řidič návěsu na místě nezastavil a z místa odjel. Vhledem k míře poškození vozidla Škoda a velikosti jízdní soupravy je velmi pravděpodobné, že řidič soupravy nemusel náraz vůbec zaregistrovat. Ke zranění osob nedošlo. Na vozidle Škoda vznikla hmotná škoda ve výši asi šedesát tisíc korun.

Informace k nehodě můžete sdělit břeclavským dopravním policistům na telefonní linku 974 632 260 nebo na tísňovou policejní linku 158. Policie děkuje za spolupráci.

Zdroj: www.policie.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Ujížděl na Bratislavu

KRAJ: Převaděči hrozí několikaletý pobyt ve vězení. V neděli ráno pronásledovali jihomoravští policisté nebezpečného převaděče téměř …