Foto: Lenka Křivánková

Reprezentační ples Mikulova byl velkolepý a zábavný

MIKULOV (lk) – Mikulovský zámek se stal v sobotu 31. ledna dějištěm reprezentačního plesu města Mikulova.

Zámecký sál zaplnilo na dvě stě sedmdesát hostů. Ples slavnostně zahájila místostarostka Mikulova Marie Leskovjanová s Hubertem Bayerem, emeritním starostou spřátelené obce Drasenhofen.

Taneční parket měl pod taktovkou orchestr Variant z Českých Budějovic a nabídl skladby všech hudebních žánrů. Příznivce folkloru bavila v zámecké vinárně cimbálová muzika Cimbaltrio pod vedením Jitky Ondráčkové. Hlavní hvězdou slavnostního večera pak byla zpěvačka Leona Machálková. Předtančení se zhostila skupina DANZA z Brna. Velký aplaus sklidila i vystoupení silových akrobatů DeeMen či ukázka standardních tanců v podání temperamentní dvojice Kateřiny Jančové a Petra Pohlodka.

Trocha napětí pak přišla s losováním vstupenek. S výhrou ples opustily více než tři desítky šťastlivců, kteří získali například televizor, vinotéku, týdenní pobyt v hotelu, motorovou pilu či permanentky na letošní Pálavské vinobraní.

„Velmi děkujeme všem sponzorům, kteří poskytli mnoho atraktivních cen. Těší nás, že ples byl zcela vyprodaný a věřím, že si hosté odnesli nezapomenutelné zážitky na večer plný krásných okamžiků. Děkuji také za nádherná vystoupení a hudební doprovod,“ dodala k organizaci Marcela Koňáková, ředitelka pořadatelské společnosti Mikulovská rozvojová.

foto“: Lenka Křivánková

 

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Aleš Černý – NA PODLUŽÍ

BŘECLAV / Synagoga Břeclav 9. 2 – 17.3. 2024 / vernisáž 8. 2. v 17 …