Prvomájový „blešák“ v Moravské Nové Vsi

Moravská Nová Ves – Pokud přemýšlíte kam na prvního máje, nabízí se vám jedna netradiční možnost. Jihomoravská komunitní nadace pořádá ve čtvrtek 1. května 2014 první ročník Charitativního blešího trhu.

„Už několik týdnů nám spousta našich dárců daruje a přiváží spoustu krásných drobností, starožitností, knih i věcí, které by nikoho ani nenapadlo prodávat. Další ještě uvítáme,“ sdělila ředitelka Jihomoravské komunitní nadace Zlata Maděřičová.
Lidé ale nemusí věci pouze věnovat nadaci k prodeji, ale samozřejmě je mohou přijít prodat a nakoupit sami. „Pokud máte něco, co vám doma překáží či roky leží nevyužité ve skříni, přineste to od 10 do 18 hodin na prostranství před budovu Agromoravia na Anenské 1006 v Moravské Nové Vsi.
„Stejně tak můžete na bleším trhu najít spoustu zajímavých drobnůstek i počítačových doplňků,“ dodala Maděřičová.
Samozřejmostí je také tradiční i méně tradiční občerstvení, o hudbu se postará DJ Motyčka spolu s pouličními umělci a připravená jsou také štěstíčka pro děti za symbolickou 1 Kč.
Výtěžek z prodeje vloží nadace do revitalizace svého sídla, ve kterém plánuje svépomocí a díky štědrosti dárců a dobrovolníků zřídit komunitní a informační centrum regionu.

-PBCH-

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

70 let volejbalu na Lokomotivě si připomněly také žákyně z osmi klubů Jižní Moravy

BŘECLAV V sobotu 13. 4. 2024 se uskutečnil k příležitosti oslav sedmdesátého výročí vzniku volejbalového …