Promítání v hustopečském kině dnes startuje dobrodružným filmem Noe

Hustopeče – Po letní přestávce dnes opět začíná pravidelně promítat hustopečské kino. Na diváky čekají české i zahraniční novinky vždy ve středu od půl osmé večer. V neděli se potom mohou těšit na pohádky ti nejmenší.

První promítání startuje už dnes v 19.30 hodin americkým dobrodružným filmem na biblické motivy Noe v hlavní roli s Russellem Crowem nebo Emmou Watson režiséra Darrena Aronofského. Film se promítá v původním znění s titulky a trvá 138 minut. Přístupný je od 12 let, vstupné 70,- Kč.

Zneklidňující vidina smrtící záplavy pronásleduje Noema (Russell Crowe) ve snách čím dál častěji. Tu i další podivná znamení mu pomůže rozluštit moudrý Metuzalém (Anthony Hopkins). Země se ocitla na kraji propasti, kam ji zavlekla lidská rasa. Nejvyšší se rozhodl pro kompletní restart v podobě gigantické potopy a pro obnovu člověčího druhu si vybral právě Noema a jeho početnou rodinu. A protože Noe ví, že zkáza přijde s vodou, začne stavět archu, obří loď, na níž by se on i jeho rodina zachránili.

-jal-

kino hustopeče

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Lucie Myslivečková – Krasocákance

BŘECLAV / Městské muzeum a galerie / Lichtenštejnský dům 19. 7. – 8. 9.2024 / …