Pondělí , 15 Červenec 2024

Pozvánka na 41. ročník Vánočního kilometru

Klub sportovního potápění NAUTILUS Břeclav uspořádá v sobotu 26. prosince (na sv. Štěpána – 2. svátek vánoční) 41. ročník závodů v distančním ploutvovém plavání  VÁNOČNÍ KILOMETR 2015 na řece Dyji v Břeclavi, v areálu Slováckého veslařského klubu Nad Splavem (přístaviště Lodní dopravy Břeclav).

Od 10:30 hod. zahájí program závodů otužilci na trati 100 metrů, který je otevřen i pro neregistrované, tzv. příchozí, pokračuje závody zimních plavců na 250, 500 a 750 metrů, v 11:30 hod. odstartuje hlavní závod na 1.000 metrů o Putovní pohár, ve kterém se utkají dálkoví ploutvoví plavci, zimní plavci s ploutvemi, freediveři a klasičtí potápěči.

Po skončení programu závodů bude pro zájemce provedena vyhlídková plavba vytápěnou výletní lodí Lodní dopravy Břeclav se svařákem.

Vzhledem k předpovědi počasí letos nehrozí zamrznutí řeky Dyje, proto přijďte povzbudit soutěžící závodníky. Občerstvení zajištěno.

NAUTILUS Břeclav

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Stříleli na značky, postřelili procházejícího muže

LEDNICE: Kriminalisté oba muže obvinili.  Případ těžkého zranění devětadvacetiletého muže v Lednici šetří břeclavští kriminalisté. Mladý …