Pozvání na vánoční turnaje mládeže v hokeji o Pohár města Břeclavi a Pohár starosty města

BŘECLAV

aké v letošním roce klub HC Lvi Břeclav z.s. pořádá oblíbené vánoční turnaje pro nejmenší hokejisty. S podporou města Břeclavi a ostatních sponzorů našeho klubu se nám letos v Břeclavi představí ve třech dnech  14 klubů, včetně domácích Lvíčat s celkem 21 týmy v jednotlivých kategoriích.

26.12.2016 VI. ročník turnaje o Pohár města Břeclavi kategorie 4. tříd.

Lvíčata kategorie 4. tříd se představí v hokejovém turnaji na „velkém“ hřišti. Na turnaji se představí HC Olomouc, SKLH Žďár nad Sázavou, HK Lokomotiva Nové Zámky, HC Znojemští Orli a domácí HC Lvi Břeclav.

V turnaji se utká každý tým s každým a to na 2 x 20 minut, při čemž výsledek každé poloviny vzájemného utkání se bude počítat v tabulce, jako samostatný zápas. Lvíčata sehrají svá utkání s uvedenými soupeři zhruba v těchto naplánovaných časech:

8:00   HC Znojemští Orli.

9:30   Slavnostní zahájení

10:00  HK Lokomotiva Nové Zámky

12:30  SKLH Žďár nad Sázavou

14:15  HC Olomouc

16:45  Vyhlášení výsledků a slavnostní zakončení turnaje

Časy začátků zápasů jsou předpokládané a  mohou se posunout vzhledem k průběhu turnaje.

27.12.2016 VIII. ročník turnaje o Pohár starosty města Břeclavi kategorie 3. tříd

Třetí třídy budou hrát minihokejový turnaj, když se ve dvou skupinách utká celkem osm týmů, aby po bojích v základních skupinách se na závěr turnaje popasovali malí hokejisté o celková umístění ve finálových bojích. Na náš led přijedou HC Vimperk, HC Oceláři Třinec, LHK Jestřábi Prostějov, SHKm Hodonín, HC RT Torax Poruba, SK Horácká Slavia Třebíč  a domácí HC Lvi Břeclav, kteří staví do turnaje dva týmy. Hrát se bude na 3 x 12 minut.

13:35 Skupina A HC Oceláři Třinec

14:50 Finálová část turnaje ( zápasy o celkové umístění)

16:50 Vyhlášení výsledků a slavnostní ukončení

28.12.2016 VI. ročník turnaje o Pohár města Břeclavi kategorie 1. a 2. tříd

V tento den se v ICE BORS Aréně uskuteční vlastně turnaje dva. Jeden pro hokejisty narozené v roce 2009 a mladší a druhý pro narozené v roce 2010 a mladší. Na akcích pořádaných ČSLH se jedná pouze o jednu kategorii, v Břeclavi na tomto turnaji uvidíme malé hokejisty rozdělené na 1. a 2. třídy zvlášť. Představí se nám tedy 8 týmů ve dvou skupinách a to 2009 a ml. a 2010 a ml. Přijedou k nám tyto kluby HC Znojemští Orli, HK Skalica, HC RT Torax Poruba, HC Dukla Jihlava, HK 91 Senica a samozřejmě v obou kategoriích zastoupení bude mít HC Lvi Břeclav. Hrát se bude na 2 x 20 minut a každá polovina utkání se bude brát jako samostatný zápas.

15:10 Finálová část turnaje – zápasy o umístění

Ze všech turnajů se budeme snažit přinášet on line změny stavů vybraných utkání na adrese www.http://deti-mladez.hclvibreclav.cz/vanocni-turnaje. Také na našem webu najdete kompletní výsledky a tabulky všech turnajů.

Jménem klubu HC Lvi Břeclav z.s., trenérů a našich hokejistů jste srdečně zváni na naše turnaje.