Pondělí , 15 Červenec 2024

Poplatky zaplatí Břeclavané pohodlně již v druhém platebním kiosku

BŘECLAV

Už druhý platební kiosek slouží na Městském úřadě Břeclav. Lidé mohou jeho prostřednictvím pohodlně uhradit místní a správní poplatky.

První z nich je umístěn ve vestibulu budovy A vedle podatelny a přijímá platby kartou i v hotovosti.

Druhý kiosek najdou lidé ve třetím patře budovy C, kde sídlí matrika nebo agenda občanských průkazů a cestovních dokladů. Přijímá výhradně platby kartou.

V obou samoobslužných platebních terminálech si mohou lidé vybrat z devíti tematických celků. Týkají se evidence obyvatel a matriky, osobních dokladů, Czech Pointu a ověřování, oboru dopravy, registru vozidel, stavebního úřadu, živnostenského úřadu, životního prostředí a místních poplatků.

Poplatky za psa nebo odpad, za řidičský či občanský průkaz, výpis z rejstříku trestů, registraci vozidla a mnoho dalšího mohou lidé pohodlně zaplatit kartou či hotově přímo v kiosku a nemusejí docházet na pokladnu. Údaje k platbě je tady možné načíst z QR kódu nebo prostřednictvím variabilního symbolu. Kiosek ve vestibulu také vrací peníze.

Zdroj: www.breclav.eu

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Stříleli na značky, postřelili procházejícího muže

LEDNICE: Kriminalisté oba muže obvinili.  Případ těžkého zranění devětadvacetiletého muže v Lednici šetří břeclavští kriminalisté. Mladý …