Pomalu konči hokejové prázdniny a i úprava zimního stadionu

Na našem zimním stadionu v Břeclavi už jsou nové mantinely i s plexiskly a začíná se dělat na osvětlení.

Snad se vše stihne včas a na začátku září, tedy od 5.9., se už po ledové ploše budou prohánět naši hokejisté. Je to zapotřebí, neboť např. na výsledcích břeclavského dorostu se začíná již podepisovat tréninkové manko.

Dorost

odehrál ve středu 17.8. další přípravné utkání na bratislavské HOBĚ. S účastníkem slovenské dorostenecké extraligy odehrál vyrovnaný zápas, ale nakonec padl s výsledkem 4:1.

Podle trenéra Půčka, ale kluci předvedli daleko lepší výkon než v posledním zápase se Zlínem ale na posledních výsledcích je znát, že kluci nemají dost tréninků na ledě a v podstatě hrají jen zápasy a trénují na suchu.

V pátek 19.8.  pak  dorostenci prohráli s celkem SK Prostějov 1913 vysoko 3:8

Deváťáci

ve středu 17.8 na turnaji ve Vítkovicích hráli dvě utkání proti Přerovu. V prvním utkání naši zvítězili 5:2 a tak se rozhodlo, že ze stejným soupeřem budou naši bojovat o 3. místo.

Utkání o bronz naši po dvou třetinách vedli 2:0, ale ve třetí třetině se Přerovu podařilo stav vyrovnat a v rozhodujících nájezdech nakonec dokázali zvítězit.

Břeclavští deváťáci nakonec na turnaji obsadili čtvrté místo.

V neděli 21.8  pak deváťáci odehráli   na hodonínském zimním stadionu přátelské utkání s týmem HK Skalica.

V utkání byli naši celou dobu lepším týmem a došli si pro vítězství 11:3.

Čtvrťáci

v neděli 21,8,  odehráli svá dvě první utkání na celé hřiště a vůbec si nevedli špatně. Nejprve porazili dívčí hokej, když následně s holkami prohráli na nájezdy. Poté remízovali s domácím týmem z Moutnice, který nakonec na nájezdy porazili.