Policisty a záchranáře zaměstnaly dvě vážné nehody

BŘECLAVSKO: Motorkář svým zraněním na místě podlehl.

Včera krátce před půl devátou  došlo ke hromadné dopravní nehodě na silnici I/52 poblíž Aqualandu Moravia u Pasohlávek. Z dosud nezjištěných příčin zde došlo ke vzájemnému střetu nákladního vozu, autobusu a dvou osobních automobilů. Po dobu vyšetřování zůstala komunikace dvě hodiny zcela neprůjezdná. Nikdo z účastníků nebyl pod vlivem alkoholu.

Během řešení předchozího karambolu došlo nedaleko i k nehodě u nedalekého Drnholce. Podle prvotních informací zde mělo dojít k čelní kolizi mezi šoférem motorky a dodávkou. Vážně zraněnému motorkáři bohužel nepomohla ani rychlá lékařská pomoc a svým zraněním na místě podlehl. Dechová zkouška u řidiče automobilu byla negativní. Po dobu vyšetřování nehody byla silnice několik hodin uzavřená. Do průběhu srážky se mohlo promítnout i špatné počasí, v místě totiž silně pršelo a vozovka tak byla velmi kluzká.

Přesné příčiny vzniku obou dopravních nehod budou nyní předmětem dalšího šetření dopravní policistů

Zdroj: www.policie.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Převaděč ujížděl z Maďarska

BŘECLAVSKO: Policejní přeshraniční spolupráce opět zafungovala. Včera odpoledne se jihomoravským policistům podařilo zadržet nebezpečně jedoucího …