Policisté v neděli vyjížděli do Mikulova

BŘECLAVSKO: Manžel napadl svoji ženu a pak si sáhl na život.

Mikulov – V neděli po půl sedmé navečer jsme přijali oznámení, že v Mikulově došlo k potyčce mezi manželským párem. Sedmačtyřicetiletý muž napadl svoji o rok mladší ženu, kterou postříkal neznámou kapalinou, a způsobil jí zranění. Žena byla okamžitě převezena do nemocnice.

V rámci prvotního prověřování jsme zjistili, že manžel po incidentu zůstal v rodinném domě a vyhrožoval sebevraždou. Vzhledem k tomu, že měl u sebe legálně držené střelné zbraně, povolal vedoucí opatření na místo zásahovou jednotku s vyjednávačem a o celé události byl informován také státní zástupce. Jakékoliv domluvy s agresorem však byly marné. Těsně předtím, než jednotka vstoupila do místnosti, vzal muž jednu ze střelných zbraní a zastřelil se. Ze strany zasahujících policistů nedošlo k žádnému výstřelu.

V současné době se událostí nadále zabýváme. Případ si převzala služba kriminální policie a vyšetřování, která provádí další šetření.

Zdroj: www.policie.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Naboural do zaparkovaného vozidla a ujel

BŘECLAVSKO: Policisté žádají svědky o další informace.  Dopravní policisté z Břeclavi vyšetřují nehodu, ke které došlo …