Pojď hrát hokej se Lvy

Sportovní klub HC Lvi Břeclav z.s.Vám chce představit lední hokej jako ten správný sport pro Vaše dítě. V rámci projektů Českého svazu ledního hokeje ( ČSLH) „Týden hokeje“ a

Pojď hrát hokej“ Vám představíme lední hokej v břeclavské „Ice Bors aréně“ v sobotu 23.9.2017 od 9:45 hod. Vstup hlavním vchodem, který bude označen.“ Akce“ a je primárně určena pro děti ve věku 4 – 8 let.

Program celé akce započne registrací, a to do projektů ČSLH „Pojď hrát hoke“j a „Hokejka“, jejichž všeobecné podmínky budou k nahlédnutí. Projekt „Hokejka“ je již představen na našich webových stránkách  dětí-mladez.hclvibreclav.cz/novinky/hokejka, nebo můžete navštívit web hokejka.cz. Informace o projektu “Pojď hrát hokej“ také najdete na webových stránkách pojdhrathokej.cz .Po registraci obdržíte pro dítě hlavní dárek od ČSLH a to repliku národního dresu reprezentace ČR a další drobné dárky. Budete mít možnost na dres napsat jméno svého dítěte.

Následně Vám bude od 10:00 v krátké prezentaci v prostorách zimního stadionu představen hokej, jako správný sport pro Vaše dítě, kompletní hokejová výstroj, a také ve videoukázce celoroční činnost našeho klubu HC Lvi Břeclav a především jeho aktivity i mimo sezonu.

Poté bude následovat moderovaná ukázka tréninku hokejistů druhých, případně třetích tříd, abyste na vlastní oči viděli, kolik se toho děti během dvou či tří let na ledové ploše stihnou pod vedením našich trenérů naučit. Na ledové ploše uvidíte i ukázku minihokejového utkání. V tuto dobu budou u ledové plochy také připraveny pro děti stanoviště, kde si pod dozorem našich trenérů budou moci vyzkoušet např. střelbu na branku, jednoduchý slalom s míčkem či jiné aktivity.

Poté již Vaše děti za asistence našich trenérů a jejich pomocníků připravíme na jejich program na ledové ploše. Na program na ledě budou stačit brusle, helma (může být i lyžařská či cyklistická) a nějaké chrániče loktů, kolenou, rukavice a hokejka. Pro ty z Vás, kteří nemají pro děti vlastní brusle, helmu, či chrániče, bude několik málo kusů k zapůjčení. Pod vedením zkušených trenérů se pak vaše děti pokusíme seznámit se základními pohyby na ledové ploše, aby dále mohly postupně absolvovat jednotlivá připravená stanoviště, kde si vyzkouší své dovednosti a spousty her. Na závěr programu na ledě proběhne veliké společné fotografování. Fotograf se bude pohybovat na celé akci a fotografie Vám budou zaslány na mail, uvedený v registraci do týdne po skončení akce.

Plánovaný konec celé akce bude zhruba ve 12:00. Téměř vzápětí, od 12:15, bude následovat mistrovské utkání mladších žáků, kteří se představí v derby s hodonínskými Drtiči. Na toto utkání jste samozřejmě srdečně zváni.

Registrovaní účastníci obdrží do týdne od ČSLH newsletter, ve kterém budete informováni o projektu „Pojď hrát hokej“. Obsahem mailu bude i malý článek o akci v Břeclavi a fotogalerie z této akce.

Tak tedy v sobotu 23.9. od 9:45 se na Vás a Vaše děti bude těšit klub HC Lvi Břeclav z.s a kolektiv trenérů a spousta mladých hráčů a hráček našeho klubu. Hokej je ten správný sport pro vaše dítě.

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Hudební středy u Kapra: CM Vladimíra Beneše

BŘECLAV / Letní terasa Pod Zámkem 24. 7. 2024 20:00 Cimbálová muzika Vladimíra BenešeV posledních …