Pojď hrát hokej se Lvy – program na tuto sobotu 28.1. od 10:00

BŘECLAV

Milan Zoubek

  Sportovní klub HC Lvi Břeclav z.s.  Vám chce představit lední hokej jako ten správný sport pro Vaše dítě. V rámci projektů Českého svazu ledního hokeje ( ČSLH)  Týden hokeje a Pojď hrát hokej Vám představíme lední hokej v břeclavské Ice Bors aréně 28.1. 2017 od 10:00 hod. Vstup hlavním vchodem, který bude označen. Akce je primárně určena pro děti ve věku 4 – 8 let.

 Program celé akce započne registrací v10:00, a to do projektů ČSLH ( Českého svazu ledního hokeje) Pojď hrát hokej a Hokejka, jejichž všeobecné podmínky budou k nahlédnutí. Projekt Hokejka je již představen na našich webových stránkách hclvibreclav.cz , nebo můžete navštívit web hokejka.cz .  Informace o projektu Pojď hrát hokej, také najdete na webových stránkách pojdhrathokej.cz . Po registraci obdržíte pro dítě hlavní dárek od ČSLH a to repliku národního dresu reprezentace ČR a další drobné dárky. Budete mít možnost na dres napsat jméno svého dítěte.

Následně Vám bude od 10:20 v krátké prezentaci  v prostorách zimního stadionu představen hokej, jako správný sport pro Vaše dítě, kompletní hokejová výstroj, a také ve videoukázce celoroční činnost našeho klubu HC Lvi Břeclav a především jeho aktivity i mimo sezonu.

Poté již bude následovat vlastní program na ledové ploše.  Na vlastní program na ledě budou stačit brusle, helma ( může být i lyžařská či cyklistická) a nějaké chrániče loktů, kolenou, rukavice a hokejka. S vyzbrojením se na ledovou plochu Vašim dětem pomůžou trenéři a mladí hráči našeho klubu. Pro ty z  Vás, kteří nemají pro děti vlastní brusle, helmu, či chrániče, bude několik málo kusů k zapůjčení. Pod vedením zkušených trenérů se pak vaše děti pokusíme seznámit se základními pohyby na ledové ploše,  aby dále mohly postupně absolvovat  jednotlivá připravená stanoviště, kde si vyzkouší své dovednosti a spousty her. Na závěr programu na ledě proběhne veliké společné fotografování. Fotograf se bude pohybovat na celé akci a fotografie Vám budou zaslány na mail, uvedený v registraci do týdne po skončení akce.

 Po ukončení programu na ledě a odstrojení dětí z výstroje, s čím Vám také samozřejmě pomůžeme,  bude následovat krátký, zhruba dvaceti až třicetiminutový moderovaný trénink kategorie hráčů druhých, případně třetích tříd, abyste na vlastní oči viděli, kolik se toho děti během dvou či tří let na ledové ploše stihnou pod vedením našich trenérů naučit. Na ledové ploše uvidíte i ukázku minihokejového utkání. V tuto dobu budou u ledové plochy také připraveny pro děti stanoviště, kde si pod dozorem našich trenérů budou moci vyzkoušet např. střelbu na branku, jednoduchý slalom s míčkem či jiné aktivity.  Plánovaný konec celé akce bude zhruba ve 12:15.

Registrovaní účastníci obdrží do týdne od ČSLH newsletter, ve kterém budete informováni o projektu Pojď hrát hokej. Obsahem mailu bude i malý článek o akci v Břeclavi a fotogalerie z této akce.

Tak tedy v sobotu 28.1. od 10:00 se na Vás a Vaše děti bude těšit klub HC Lvi Břeclav z.s a kolektiv trenérů a spousta mladých hráčů a hráček našeho klubu. Hokej je ten správný sport pro vaše dítě.

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Program zápasů podle týmů v týdnu 19. 2. 2024 – 25. 2. 2024

HOKEJ 5. TŘÍDY HC Lvi Fosfa Břeclav B HC KOMETA BRNO po 19. 2. 2024 …