Podzimní otevřené sklepy v Moravské Nové Vsi

 MORAVSKÁ NOVÁ VES (JaŠ) – Vinařský spolek Moravská Nová Ves zve všechny vinaře, příznivce i milovníky kvalitního moravského vína v sobotu 8. listopadu do vinných sklepů.

V době od 10 do 19 hodin bude ve sklepních uličkách U nádraží, Výmol a Zátiší k dispozici  přibližně 25 otevřených vinných sklepů a sklípků.

Vinaři připravili kompletní nabídku vín ročníku 2013 a starších doplněnou o první ochutnávku mladých vín ročníku 2014. Můžete se těšit třeba na burčáky z pozdních moštových odrůd, vína čerstvě dokvašená nebo vína po prvním stáčení.

Po zakoupení skleničky, katalogu a degustačních bločků (cena celkem 300 Kč) bude každému návštěvníkovi umožněno degustovat kompletní sortiment nabízených vín, osobně se setkat s jednotlivými vinaři, porovnávat jednotlivé vzorky od různých vinařů a diskutovat s nimi.

V odpoledních a večerních hodinách se o zábavu postará cimbálová muzika, z odevzdaných kupónů bude vylosován výherce a připraveno bude rozmanité občerstvení včetně krajových specialit. Akce se koná za každého počasí!

O nás Jaroslav Švach

Jaroslav Švach
tel.: 606 727 242 e-mail: svach@tydenik-breclavsko.cz

Mohlo by se vám líbít

LISTOVÁNÍ S LUKÁŠEM HEJLÍKEM VE VINAŘSTVÍ BARAQUE: Holčička a cigareta

Čtvrtek 13. června 2024, začátek ve 18.30 hodinVinařství Baraque, Hodonínská 12, Velké Pavlovice Účinkují: Petra …