foto: tenislanžhot.cz

Poděkování – Tenisové soutředění v Lanžhotě se vydařilo

LANŽHOT (rj) – Ve dnech od 7. do 11. července proběhlo na tenisových dvorcích Sokola Lanžhot tenisové soustředění místních závodních hráčů.

Soustředění se zúčastnilo 26 hráčů (15 chlapců,11 dívek). Program byl rozvržen do celého dne, kdy se hráči střídali v aktivním hraní s vyškolenými trenéry. V době volna byl pro všechny připraven odpočinkový program, ve kterém se mohli například svést v Cadillacu Ronalda Reagana, vykoupat se v bazénu, nebo pomoci kuchařkám ve sběru ovoce do kuchyně. Jak se již každoročně osvědčilo, všichni hráči nocovali v nově připravených prostorách v zázemí klubu, kde jim byl zaručen větší komfort a soukromí. Na konci soustředění proběhl losovací turnaj v mixu, kde mohli i ti nejmenší změřit své síly se silnějšími hráči. Ukončení bylo po vzoru olympijských her, když byl táborák zapálen pochodní posledním účastníkem slavnostní štafety. Odměnou pro všechny byl věcný balíček se sportovním zaměřením.

Poděkování patří tenisovému oddílu, organizátorům, maminkám, babičkám, které zásobovaly hráče různými dobrotami, tatínkům, kteří nezapomněli na pitný režim pro trenéry a také kuchařkám, které měly plné ruce práce, aby nasytily všechny přítomné. Poděkování také patří všem, kteří jakkoliv přispěli ke zdárnému průběhu tohoto soustředění.

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Mládež – výsledkové tabulky soutěží 2023-2024

HOKEJ Mládež – výsledkové tabulky soutěží 2023-2024 REGIONÁLNÍ LIGA JUNIORŮ 2023/24 SK. 9-10 Název týmuZápasySkóreBody1SK …