Po vítězství sobotu v Rosicích nad HLC Bulldogs 8:4 v neděli Lvice porazily doma Hokejový klub Opava 4:3

Sobota 23.2.

Lvice po boji zvítězily v Rosicích v souboji s HLC Bulldogs 8:4,  když se jim nepovedla druhá třetina. Ovšem ta závěrečná stála za to.

HLC Bulldogs Brno : HC Lvi Břeclav 4:8 ( 0:2, 4:1, 0:5)

Branky Břeclavi: 3 x Vozdecká, 2x Hrdinová, 2x Buociková, Ulbrichová

Neděle 24.2.

Břeclavské Lvice jsou šelmy, které se nevzdávají. Po dvou třetinách vedla Opava na našem ledě 2:1. Lvice opět ukázaly bojovná srdce a svého soupeře na ledě sežraly.

HC Lvi Břeclav : Hokejový klub Opava 4:3 ( 1:2, 0:0, 3:1)

Branky Břeclavi: 2 x Duroňová, Raclavská, Vozdecká

Odkaz na fotogalérii, report a statistiky ze dvou víkendových zápasů v průběhu týdne na webu HC Lvi ženy a webu týdeníku BŘECLAVSKO.

Velké díky od všech hráček vynikajícímu publiku a fanouškům, které je hnalo po celé utkání vpřed. Děkují všem!

Poslední ligový zápas sezony 2018/2019  mají Lvice v neděle 3.3. od 11:25 v Blansku s HC Cherokees

Tabulka po předposledním kole 1. ligy žen skupiny B

Skupina: 1.liga žen B (1lžB)
Tabulka dle: SDŘ článek 416 je shodná jako SDŘ článek 417 po písmeno E)

Autorské čtení

BŘECLAV / Městská knihovna Břeclav úterý 23.4.2024/ 17:00  MUDr. Danuše Dedková bude povídat o městě na …