Plesy jsou v únoru v plném proudu: karneval, kroje, 30. léta

Hustopeče – Je na čase oprášit oblek a večerní róbu, obout polobotky a lodičky, vzpomenout aspoň na základní taneční kroky a vyrazit za zábavou. Plesová sezóna je v únoru v plném proudu.

Únor odstartuje Dětský krojový ples, konat se bude v neděli 1. února od půl třetí odpoledne v sále Společenského domu. Dětem bude k tanci vyhrávat Dechová hudba Lácaranka, vstupné je dobrovolné.
Druhý únorový víkend bude patřit 51. reprezentačnímu plesu gymnázia Tomáše Garrigua Masaryka. Startuje 6. února od osmi hodin večer a ponese se ve stylu Velkého Gatsbyho, barvy plesu budou pro letošní rok zlatá a antracitová, hrát bude kapela Větry z jihu.
V neděli 8. února bude sál Společenského domu patřit dětem v maskách. Od tří hodin odpoledne se tam budou bavit s Ricem a Picem na Dětském karnevalu. Děti mají vstup zdarma.
Na pátek 13. února připadá Farní ples. Konat se bude od osmi hodin večer v sále pod kostelem svatého Václava a Anežky České a tématem plesu jsou pro letošní rok 30. léta. Hrát bude kapela Junior Band, výtěžek ze zábavy bude využit na rekonstrukci společenského sálu pod kostelem.
Únorové zábavy zakončí v neděli 15. února Dětský karneval v sále pod kostelem. Začátek zábavy o půl třetí odpoledne, téma Svět zvířátek.

-jal-

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Lucie Myslivečková – Krasocákance

BŘECLAV / Městské muzeum a galerie / Lichtenštejnský dům 19. 7. – 8. 9.2024 / …