Peněženka a facky za bílého dne

BŘECLAV – Zloděje, který se pokusil okrást ženu, strážníci chytli do několika minut.

Událost se stala v neděli po poledni v místní části Poštorná. K ženě stojící před svým domem se z nenadání přiblížil mladík a snažil se jí vytrhnout z ruky peněženku. Zloděj však nečekal, že se bude majitelka bránit. Chvíli se o ni přetahovali, ale nakonec utekl bez kořisti. Žena na nic nečekala, vytočila linku 156 a strážníkům poskytla všechny potřebné informace včetně popisu osoby. Hlídka jej do několika minut nalezla a zadržela. Vinu strážníkům přiznal ještě před příjezdem PČR, kteří si jej převzali k dalšímu šetření.

O týden dříve během jednoho dne a v rozmezí jen několika málo hodin, musela hlídka zasahovat u dvou rozepří, které zúčastnění řešili pěstmi. První liskanec padl v parku přímo pod kamerami, kde se do sebe pustili „dva“ z několikahlavé tlupy.

Druhá se odehrála nedaleko kina. Zde probíhala hádka mezi mužem a ženou. Ta křičela, jelikož se jí mužský jedinec snažil fackami vysvětlit, co to je patriarchát.

V obou případech strážníci ihned zasáhli a obě události oznámili správnímu orgánu, který se jimi bude zabývat.

L. Rigó

Zdroj: www.mpbv.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Fosfa a.s. spustila projekt FAIR PLAY

FosfaSport Vyústěním podpory sportovních klubů z Břeclavi a okolí společností Fosfa bylo založení zastřešujícího projektu FOSFA …