foto: frankr

PÁTEČNÍ GLOSY 16.01.2015 Miroslava Macka

Co si to ten prezident Zeman dovoluje? Copak se při své inteligenci domnívá, že celý ten humbuk posledních dnů kolem svobody slova byl skutečně o svobodě slova? Své názory přece veřejně říkat nemůže, když nejsou většinové a konformní! To ho mediálně uštěkáme!

Kdybyste snad chtěli spáchat sebevraždu a po smrti vypadat přesto decentně, střelte se kalašnikovem do hlavy. Hlava jen mírně poklesne k zemi a pozůstalí tedy nebudou v šoku z nepěkné podívané…

Útok islámských teroristů z Boko Haram na města Baga a Doron Baga u Čadského jezera nepřežily podle odhadů stovky lidí.
Teď jen přemýšlím, kam se v Paříži vejdou ty miliony lidí, které vyjdou do ulic…

Markéta Šichtařová:
Kdyby byla koruna ponechána působení jen tržních sil, měla by sklon sílit. Jenomže koruna je právě nyní všechno jen ne tržní. Koruna je zcela pod vlivem České národní banky (ČNB). Pravým důvodem jejího oslabení je totiž to, že spekulanti se začali bát, že by centrální banka mohla opět proti koruně intervenovat. A že by ji mohla při příští intervenci oslabit až nad 29,00 nebo dokonce 30 CZK/EUR. Zvláště silně přilila oleje do ohně bývalá centrální bankéřka E. Zamrazilová. Ta prohlásila, že bude prý ve hře posun až na 30 korun za euro. A podle názoru většiny spekulantů paní Zamrazilová přece byla v bankovní radě při poslední intervenci, takže ví nejlépe, co se honí bankéřům hlavou, ne?

Zpráva:
Pařížská policie zatkla kontroverzního francouzského humoristu a politického polemika Dieudonného kvůli podezření, že v neděli tvrzením, že soucítí s pátečním vrahem čtyř Židů, podpořil terorismus a antisemitismus.
Dodávám:
Snad už všem konečně dojde, že svoboda slova platí jen někdy a pro někoho, když už se nepoučili z historie!

Nejvyšší muftí Tatarstánu:
„Urážka Afroameričana se považuje za rasismus, urážka Žida za antisemitismus, avšak urážet 1,7 miliardy muslimů je pro leckoho věcí ´svobody slova´.“

 

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Břeclavská diskuzní štafeta s Lenkou Zlámalovou

BŘECLAV / Městská knihovna Břeclav pátek 24.9.2021 / 17:00  V Malém sále se uskuteční odložená …