il.foto:tvvysocina.cz

Pátá mikulovská Voříškiáda je za dveřmi

Mikulov – Všichni příznivci pejsků bez průkazu původu, kteří se letos těší na mikulovskou Voříškiádu, se dočkají. Se svými čtyřnohými kamarády mohou přijít v neděli 7. září od 14 hodin na amfiteátr.

Již pátý ročník voříškiády se měl původně konat v květnu. Ale díky nepřízni počasí ho pořadatelé ze spolku 7 DNÍ odvolali, a tak věří, že zářijový termín bude příznivější. „Diváci i soutěžící se rozhodně mají na co těšit. Čeká nás velmi zajímavý program, budou zde ukázky policie ČR i spousta ukázek cvičení a psích sportů v provedení agility klubu Flying Paw Sedlec,“ pozvala Jiřina Falková.

Pro vítěze soutěže jsou připraveny poháry a další zajímavé ceny. Tradiční bude disciplína „3P“ – promenáda s pejskem, poslušnost a překážkový běh. „Páníčci se svými čtyřnohými kamarády jistě opět nezklamou a předvedou nejrůznější fígle, které je naučili,“ věří Jiřina Falková. Diváci budou volit také svého favorita v soutěži psí sympaťák.

Všichni majitelé psů, kteří se chtějí účastnit soutěže, se mohou registrovat přímo na místě ve 14 hodin. Registrační poplatek za soutěžního pejska je 30 Kč, s sebou musí mít majitel také očkovací průkaz s očkováním proti vzteklině, které nesmí být mladší třiceti dnů. Veterinární dozor zajistí ordinace MVDr. Jiřího Krabičky. Akci pořádá spolek 7 DNÍ, více informací na tel. čísle 721 856 920.

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Živá hudba U Zajíce – Chameleon Groove

MIKULOV / Zahrádka U Zajíce, Náměstí 3 13. 04. 2024 / 19 hodin Funk rockový …