Pálavské vinobraní

BŘECLAVSKO: V průběhu 70. ročníku neřešila policie žádnou mimořádnou událost.

Mikulov – Policisté během uplynulého víkendu, kdy v Mikulově probíhalo tradiční Pálavské vinobraní, nemuseli řešit žádnou mimořádnou událost. Přijali jsme několik oznámení o drobných šarvátkách. Jednalo se většinou o malé neshody, které vznikly mezi návštěvníky za vydatné konzumace alkoholických nápojů. Ovšem tato oznámení policisté vyřešili na místě.

Během průběhu policisté prověřovali pouze tři trestné činy. V noci z pátku na sobotu někdo rozbil dveře do budovy vlakového nádraží, když se dostal dovnitř, ve vestibulu poškodil ještě automat na jídlo. Dále jsem přijali oznámení o odcizení peněženky s finanční hotovostí a platební kartou. V neděli jsme řešili krádež věci z neuzamčeného vozidla, které bylo odstaveno v tzv. stanovém městečku. Zloděj si přisvojil hodinky a dva mobilní telefony. Vzniklá škoda se dostala na částku 60 tisíc korun.

Jsme rádi, že se jubilejní ročník, na kterém se objevilo více než 60 tisíc návštěvníků, obešel bez závažnějšího narušení veřejného pořádku a také doprava se obešla bez vážnějších komplikací.

Zdroj: www.policie.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Mezinárodní den muzeí 2024

BŘECLAV / Městské muzeum a galaerie 18. 05. 2024 Na 18. května připadá tradičně Mezinárodní …