Oslabení Lvi na ledě lídra druhé ligy nemohli konkurovat. Prohráli 2:7

HC Frýdek-Místek – HC LVI Břeclav 7:2 (3:1, 3:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 1. Christov (Kowalczyk, Káňa), 1. Klimša (Piecha, Samiec), 14. Dresler (Piecha, Roman), 23. Chmielewski (TS), 31. Franek (Chmielewski, Kovařčík), 36. Christov (Luka, Roman), 53. Christov (Luka, Hlaváč) – 17. Průdek (TS), 51. Smetana (Směřička, Nováček)

Přehnaný respekt? Snad. Jinak se dá jen těžko vysvětlit fakt, že si Lvi nepohlídali začátek zápasu a už po 39 sekundách prohrávali na ledě farmy extraligového Třince 2:0. Klub s profíky v kádru a desetinásobným rozpočtem oproti Břeclavi si v první třetině vypracoval tříbrankový náskok, který korigoval jen Průdek z trestného střílení. Ve druhé třetině Frýdek odskočil už na 6:1. Závěrečná část se prakticky jen dohrávala. Břeclav, která přijela kvůli marodce jen s pěti obránci, v přesilovce snížila zásluhou Smetany na 2:6, ale poslední slovo měli opět domácí, kteří si v hale Polárka dokráčeli před slušnou diváckou návštěvou k výhře 7:2. Lvi načnou druhou polovinu soutěže výjezdy do Kopřivnice (28.11), na Techniku (2.12.) a Nového Jičína (5.12.).