il.foto

Orlíci lepší lvíčat. Žáci prohráli se Znojmem

BŘECLAV (jv, juh) – V neděli se na domácím ledě utkaly žákovské týmy Břeclavi se znojemskými Orly. V obou případech si body odvezli hosté.

HC Lvi Břeclav – HC Znojemští Orli 2:6 (0:2, 0:0, 2:4)

Prvních pět minut zápasu mladších žáků byli domácí jednoznačně lepším týmem. Poté se hra začala vyrovnávat. Orlíkům se povedlo dvěma góly po polovině první části dostat do vedení. Domácí se bohužel trefit nedokázali. Ve druhé části si vytvářeli i nadále územní převahu, ale vstřelit gól se jim nedařilo. Na začátku třetí části přišlo pár chyb, které soupeř bezezbytku využil. Trenér Lvíčat Filip Hrbatý byl pochopitelně nespokojený: „S přístupem kluků k zápasu jsem velice nespokojen. Prohráli jsme se soupeřem, se kterým bychom neměli prohrát ani v sestavě oslabené marodkou či odjezdy na hory.“

HC Lvi Břeclav – HC Znojemští Orli 3:4 ( 1:2, 0:0, 2:2)

Starší žáky čekal stejný soupeř. V tabulce byli znojemští Orli o bod před Břeclaví, a tak se čekalo bojovné a vyrovnané utkání. V polovině první části se dostali Orli do vedení po nenápadné střele a následné dorážce. Po skrumáži před hostujícím brankařem se Lvům povedlo srovnat, ale minutu a čtvrt před koncem úvodní třetiny se dostali hosté opět do vedení. Ve druhé části oba týmy pozorně bránily a šancí bylo na obou stranách minimum.

Vstup do poslední části se domácím povedl a převážili zápas na svou stranu. V polovině třetí třetiny ale soupeř srovnal a v čase 59:00 z brejkové situace hosté dokázali vymést pavučinky v naší brance a odvezli si tak všechny body.

Nejmladší hokejisté hrají v sobotu turnaj

V sobotu 31. ledna se od 11 do 14.30 hodin bude na zimním stadionu hrát turnaj v minihokeji 1. a 2. tříd.

V neděli 1.  února budou mladší žáci (od 9.00) a starší žáci (od 11.15) hostit EAC Junior Capitals Wien.

70 let volejbalu na Lokomotivě si připomněly také žákyně z osmi klubů Jižní Moravy

BŘECLAV V sobotu 13. 4. 2024 se uskutečnil k příležitosti oslav sedmdesátého výročí vzniku volejbalového …