Okradená cyklistka

BŘECLAVSKO: Zloděj od svého záměru neustoupil.

Břeclav – Včera policisté přijali oznámení, že v Břeclavi byla okradena cyklistka při jízdě na kole. Jednapadesátiletá žena projížděla po osmé hodině večerní ulicí tř 1. máje a v blízkosti křižovatky s ulicí U Nemocnice (poblíž benzinové čerpací stanice)  jí předjel další cyklista. Když byla žena u odbočky vedoucí směrem k rybníku Včelínek, předjíždějící muž se jí snažil sebrat ze zadního košíku kabelku. Nepočítal ovšem s tím, že žena má popruh kabelky omotaný okolo sedadla.

Při této potyčce cyklistka z kola upadla. Zloděj byl ale vytrvalý a ze svého záměru neslevil. Využil toho, že žena leží na zemi a kabelku jí sebral. Pak nasedl na kolo a odjel směrem ke Včelínku.

Případem se nyní intenzivně zabýváme. Policisté se snaží získat veškeré informace, které by pomohly k ustanovení pachatele. K popisu nelze sdělil příliš mnoho podrobností. Muž měl na sobě tmavé oblečení a přes hlavu měl kapuci nebo čepici.

O pomoc žádáme také veřejnost. Pokud by někdo mohl k případu poskytnout jakékoliv doplnění, budeme rádi, když se spojí s kolegy z břeclavského obvodního oddělení – tel. 974 632 701. Zároveň upozorňujeme cyklisty, aby byli opatrní a hlídali si věci, které mají při jízdě odložené vzadu na jízdním kole.

Zdroj: www.policie.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Parýžfest / Verona, Jakub Děkan, Ready Kirken,…

HLOHOVEC / areál kulturního domu a okolí – Dolní konec 29 sobota 25. 5. 2024 …