Oberndorfer třetí v Chorvatsku

VARAŽDÍN /Lk/  – Na základě letošních výkonů v kategorii staršího žactva byl do celku reprezentačního celku nominován i Tomáš Oberndorfer z Lokomotivy Břeclav. Letošní přeborník republiky měl tak trochu smůlu. Byl nalosován do rychlejšího rozběhu na 100 m překážek, který se navíc běžel proti větru, zatím co druhý rozběh měl vítr v zádech. Celkovým součtem časů obsadil třetí místo časem 13,58 /osobní rekord má právě z mistrovství ČR 13,18/. Celkově tak přispěl k vítězství celku ČR proti Chorvatsku, Maďarsku, Slovensku a Slovinsku. Byl to jeho první reprezentační start.

Výškařům se dařilo

HRANICE /Lk/ – V Hranicích na severní Moravě se uskutečnilo mistrovství Moravy a Slezska v atletice mladšího žactva. Startovali na něm i závodníci z Atletiky Hustopeče a Lokomotivy Břeclav. Nejlépe se dařilo výškařům z Hustopečí, když Hycl obsadil druhé místo mezi chlapci výkonem 156 a Zemčíková byla ve stajné disciplíně třetí se 152 cm. Hycl skončil ještě v běhu na 150 m na osmém místě výkonem 20,91. Ve vrhu koulí byla na šestém místě Šamalíková vrhem 10,06. Další závodníci skončili v rozbězích a kvalifikacích.

Uzavření sběrného místa a sběrného dvora o Velikonocích

BŘECLAV V sobotu 30. března bude zavřeno sběrné místo na ulici Hájová i sběrný dvůr …