il.foto

O víkendu jsou v Moravské Nové Vsi Svatojakubské hody

Moravská Nová Ves – Sezóna hodů na Podluží již začala a tento víkend pokračuje v Moravské Nové Vsi, které patří počtem svých návštěvníků mezi nejvíce navštěvované hody na Podluží.

SVATOJAKUBSKÉ HODY v Moravské Nové Vsi začnou již v sobotu 26.července, kdy Slovácký krůžek Moravská Nová Ves pořádá od 20.00 hodin na prostranství „pod zeleným“ PŘEDHODOVÉ ZPÍVÁNÍ
Během večera se představí ženský a mužský sbor z Moravské Nové Vsi, dětské soubory Jatelinka a Jatelinečka, taneční soubor Kordulka ze Starého Poddvorova, folklórní soubor Břeclavan, mužský a ženský sbor z Kněždubu, mužské sbory z Dubňan a Lužic a zazpívají Lenka Králová, Jana Janošková a Jara Snopek.

V průběho programu proběhne slavnostní křest nového kalendáře ŠOHAJI, který nafotil známý fotograf Robert Vano za přítomnosti kmotry kalendáře paní Magdy Vášáryové.

Den na to, v neděli 27.7.2014 od 15.00 hodin, (přespolní sólo v 19.00 hodin) na prostranství „pod zeleným“ samotné SVATOJAKUBSKÉ HODY začínají, přespolní sólo je plánováno v 19.00 hodin, a pokračují až do úterka 29.července.
Všechny tři hodové dny doprovodí hudbou k tanci i poslech dechová hudba Legrúti.

Novinka! Pořadatelé pro vás v letošním roce připravili 4-denní vstupenku (předhodové zpívání + vstup na všechny 3 hodové dny) v předprodeji za zvýhodněnou cenu 250,- Kč. V případě zájmu tuto vstupenku můžete zakoupit na podatelně úřadu městyse Moravská Nová Ves.

Hodovní otevřené sklepy ve Výmole a Zátiší o.s. Vinaříček budou otevřeny již v předhodovní odpoledne v sobotu 26. července od 13 do 19 hodin. Otevřeno bude pět vinných sklepů. Vstupné 250,- Kč (v ceně sklenička a degustace vín).

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Dětské hody 2024

PODIVÍN / Hodový plac 25. 5. 2024 15:00 – 19:00 Voděnka Podivín ve spolupráci s …