O pohár Modrých Hor zápasilo sedm týmů

Velké Pavlovice – Dramatické zápasy a boj o každý míč přinesl další ročník mezinárodně obsazeného turnaje konajícího se 31. ledna 2015, kterým si bývalí hráči připomínají své spoluhráče, kteří odešli z tohoto světa předčasně. Původně Memoriál Klementa Minaříka byl později přejmenován na Turnaj O pohár Modrých Hor.

Zlatý pohár v turnaji si zaslouženě odvezlo kvalitní mužstvo z nedalekých Hovoran. Na druhém místě skončil houževnatý tým z modrohorských Němčiček a na třetím partnerské město Senica. Zápasy byly velmi vyrovnané a do posledního hvizdu napínavé. Na čtvrtém nepopulárním bramborovém místě skončil tým Modrých Hor, na pátém pak tým z krásného městečka na Vysočině ze Ždírce n. Doubravou, na šestém domácí Velké Pavlovice a na posledním, tedy sedmém, Brumovice.

Cena fair play – dvojice Švanda Miroslav – Ždírec n. Doubravou a Ivo Kucín – Hovoravy
Nejlepší brankář turnaje – Ladislav Nezval – Hovorany
Nejlepší hráč turnaje – Josef Miklík – Brumovice
Nejlepší střelec turnaje – Tomáš Pálka – tým Modrých Hor
Hlavní rozhodčí turnaje O pohár Modrých Hor – Josef Hrubý a Vít Pláteník
Porota – zápis, statistiky, časomíra apod. – Ladislav Trsťan & Jan Forman

Hlavními pořadateli turnaje bylo Město Velké Pavlovice zastoupené starostou Ing. Pavlem Procházkou & DSO Modré Hory zastoupený Ing. Přemyslem Pálkou. Ceny vítězným družstvům slavnostně předali Přemysl Pálka a Jan Forman.
Večer se sešli všichni účastníci přátelského turnaje O pohár Modrých Hor ve Vinných sklepech Františka Lotrinského na gulášku od pana Koubka, a také mohli ochutnat vynikající vína z produkce místních vinařů.
Ing. Přemysl Pálka

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Program zápasů podle týmů v týdnu 19. 2. 2024 – 25. 2. 2024

HOKEJ 5. TŘÍDY HC Lvi Fosfa Břeclav B HC KOMETA BRNO po 19. 2. 2024 …