O Novoroční turnaj byl velký zájem

BŘECLAV (juh, ml) – První sobotu v novém roce proběhl v Břeclavi již tradiční Novoroční amatérský badmintonový turnaj čtyřher.

Do břeclavské badmintonové haly se sjelo 30 párů nejen z Břeclavi, ale i z různých koutů Moravy (Brno, Ostrava, Radějov aj.) .Turnajové klání bylo velice napínavé a v některých případech velice vyrovnané. Ukázkovým přikladem jsou výsledky dvojic Trung Quoc Tran – Tung Thanh Tran a  Pavel Faltus – Luděk Helešic (9. a 10. místo), které získaly během turnaje stejný počet bodů, vyhrály stejný počet setů a uhrály stejné skóre. O konečném pořadí nakonec muselo rozhodnout vzájemné utkaní odehrané již v úvodním kole turnaje, které skončilo velice vyrovnaným výsledkem 10:15, 15:8 pro vietnamskou dvojici.

Zlatou příčku obsadila ostravská dvojice Libor Mec – Jan Mikeš hrající pod přezdívkou Gladiátoři. Druhé místo patřilo vietnamské dvojici z Brna Tuan Nguyen Khac-Vuong Van Phu, bronzovou medaili získala opět ostravská dvojice Tomáš Graca – Pavel Trčka.

Další amatérský turnaj se v Břeclavi uskuteční 14. února, tentokrát půjde o turnaj smíšených dvojic, v němž se ale budou partneři v každém kole měnit.

70 let volejbalu na Lokomotivě si připomněly také žákyně z osmi klubů Jižní Moravy

BŘECLAV V sobotu 13. 4. 2024 se uskutečnil k příležitosti oslav sedmdesátého výročí vzniku volejbalového …